Bobby Burger - Manager

KAŻDA PRZYGODA ZACZYNA SIĘ OD PIERWSZEGO KROKU

Rozpoczęcie własnej działalności to decyzja, która na zawsze zmienia życie. Mając za sobą doświadczenie pracy na własny rachunek już nigdy nie spojrzysz tak samo na pracę na etacie. Niektórzy mówią, że decyzja o rozpoczęciu biznesu jest jak skok w nieznane. Nie wiesz czy skacząc polecisz i wylądujesz na mięciutkiej chmurce, czy spadniesz w przepaść. Wszystko zależy od Ciebie i od tego, czy masz odpowiednich doradców, którzy powiedzą Ci jak skoczyć, w którym kierunku i jak zachować się w powietrzu. My, zespół Bobby Burger, jesteśmy doradcami, którzy pomogą Ci rozwinąć skrzydła .


Od ponad 10 lat pomagamy przedsiębiorcom realizować ich gastronomiczne marzenia.

Oprócz swojej marki dajemy przepis na prowadzenie biznesu od każdej strony, zarówno na początku jak i przez całe trwanie umowy.


Możesz z nami współpracować w 3 różnych modelach. Poczytaj o nich niżej:

Bobby Burger - Kobieta

Poprowadź nasz lokal - Bobby Co-owner

Zatrudniaj ludzi w swojej firmie, dbaj o sprzedaż i koszty, ale bez inwestycji własnych środków. Wpłacasz jedynie kaucję gwarancyjną w kwocie 6 tys. zł i po odbyciu cyklu szkoleń możesz zacząć swoją biznesową przygodę z gastronomią. Twoje wynagrodzenie stanowi % od wygenerowanej sprzedaży. Masz też zagwarantowane wynagrodzenie minimalne w kwocie 14 tys. zł. Zyski "na rękę" w danym modelu wynoszą od ok 6 tys. zł, ale może to być znacznie więcej, jeżeli włożysz serce i pracę w swój biznes. Końcowy wynik zależy tylko od Ciebie.

Bobby Burger - Szef Kuchni

Bobby Burger Dark Kitchen

Otwórz swój lokal w modelu dark kitchen. Wynajmuj lokal, zatrudniaj ludzi i prowadź sprzedaż w pełni przez swoją działalność gospodarczą. Odbieraj zamówienia online i telefoniczne, przygotowuj jedzenie i wydawaj je kurierom. Przeprowadzimy Cię przez cały proces uruchomienia lokalu, przeszkolimy Ciebie i załogę, wyposażymy w system sprzedażowy do obsługi zamówień, a nawet częściowo wyposażymy twój lokal. Twój wkład własny w uruchomienie lokalu to od 20 do 40 tys. zł. W tym modelu nie ma wynagrodzenia minimalnego. Ryzyko jest większe, ale twoje potencjalne zyski również są znacznie większe. Wszystko zależy od twoich kompetencji i zaangażowania.

Bobby Burger - Mężczyzna

Bobby Burger Restauracja

Poprowadź pełnoprawny lokal Bobby Burger. Przyjmuj gości w lokalu, obsługuj zamówienia z dostawą i zarządzaj codziennym życiem restauracji. Jest to najbardziej zaawansowany model współpracy licencyjnej, oferujący największe możliwości zysku, ale też wymagający największej inwestycji w lokal. By otworzyć restaurację Bobby Burger należy zainwestować ok 200 tys. zł, chyba że masz już wyposażony lokal gastronomiczny. My oferujemy wsparcie w postaci wyposażenia lokalu o wartości do 100 tys. zł. W tym modelu działa obecnie 16 restauracji Bobby Burger, a niektórzy partnerzy mają ich nawet kilka.

Który z modeli wzbudził twoje zainteresowanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas przez formularz, a na pewno się odezwiemy!